З’явилась можливість інтеграції з e-TOLL 

Наразі, проїзд по дорогам Польщі транспортних засобів із дозволеною максимальною масою понад 3,5 тони має бути оплачений. Визначення розміру оплати базується на даних щодо пробігу транспортного засобу по платних ділянках доріг Польщі.

Польська система e-TOLL призначена для оплати за проїзд по платних ділянках доріг у Польщі і замінює стару діючу систему viaTOLL, термін дії якої закінчується не пізніше 30 вересня 2021 року. Робота e-TOLL базується на технології визначення місця розташування транспортного засобу з використанням супутникового визначення координат.

Інтеграція e-TOLL та TrustTrack від Ruptela спрощує операційні процеси для менеджерів транспорту та фінансових відділів.

Як рішення Ruptela працює з новою системою e-TOLL?

Платформа управління автопарком Ruptela TrustTrack відстежує переміщення автомобіля в режимі реального часу та реєструє, де і коли був заїзд та виїзд з платної ділянки дороги. Таким чином, платіжна система e-TOLL, інтегрована з TrustTrack, дозволяє автоматично здійснювати платежі за польські платні дороги на основі цієї інформації.

Яку користь бізнесу може принести інтеграція e-TOLL?

  • Диспетчери транспорту можуть легко отримати доступ і побачити, коли і де транспортний засіб виїхав на платну дорогу. Це допоможе заощадити час і дозволить швидко і легко адмініструвати дорожні збори.
  • Власники бізнесу виграють від інтеграції e-TOLL, уникаючи штрафів, пов’язаних з несанкціонованим платним використанням доріг.
  • Дозволить водіям автоматично сплачувати дорожні збори, не витрачаючи час на додаткові платформи та не перериваючи свою роботу.
  • Інтеграція e-TOLL та TrustTrack покращує загальну ефективність роботи парку та допомагає запобігти штрафам за порушення польського законодавства.

Тепер оплата дорожнього збору в Польщі стала легшою!

З питань інтеграції системи e-TOLL та TrustTrack від Ruptela звертайтеся до нас!

ТОВ “ПЕРСЕЙ ССМ”.

  • Адреса: Україна, 04076, м. Київ, пр. Степана Бандери, 28А, літера А
  • Телефон: +38 (068) 707-73-33
  • Пошта: gps@persey-ssm.com.ua