GPS-моніторинг будівельної техніки

Отримайте реальні маршрути, відстані, об’єми роботиОтримуйте реальну інформацію про роботу та стан будь-якої техніки: будівельної, дорожньої, складської.

Отримуйте достовірні дані про об’єми перевезення, здійснюйте об’єктивні розрахунки з водіями та уникайте потенційні махінацій з їх сторони. Отримайте реальні дані витрат на паливо та ремонт.

Вигоди для будівельних організацій

Контроль використання

Виключення потенційного шахрайства з боку водіїв щодо накрутки пробігу та мотогодин, нецільового використання транспорту. Реальна інформація по зупинкам та перервам у роботі.

Контроль палива

Різносторонній контроль палива у реальному часі: рівень, заправки, залишок. Реальні показники витрати. Автоматизоване інформування про зливання палива.

Контроль умов експлуатації

Дані CAN-шини, температури, реальні показники мотогодин. Можливість автоматично прокласти оптимальний маршрут між декількома пунктами призначення.

Безпека техніки

Система GPS-моніторингу дозволить відстежити транспортний засіб у разі його викрадення. Можливість дистанційного блокування запалювання двигуна.

Обладнання Ruptela для GPS-моніторингу

Глобальний контроль, надійні дані

Пропонуємо GPS-обладнання для організації надійного супутникового моніторингу для будівельних компаній.

Лінійка обладнання Ruptela складається з GPS-трекерів (головних пристроїв), різноманітних датчиків та додаткових аксесуарів.

Це дозволяє організувати спостереження за всіма видами важкого транспорту, будівельної та спецтехніки. Збирати, передавати та аналізувати дані про місце знаходження техніки, її роботу до системи моніторингу TrustTrack у реальному часі. Можливість блокування двигуна у критичних ситуаціях.

Програмне забезпечення TrustTrack

Потужний інструмент аналізу даних

TrustTrack показує у реальному часі стан транспортного засобу, ключову інформацію для розуміння ефективності роботи техніки та зменшення експлуатаційних витрат.

Можливості TrustTrack

  • Контроль місця положення, швидкості, температури
  • Дистанційний контроль палива
  • Дистанційне блокування двигуна
  • Дистанційний перегляд даних CAN-шини
  • Оптимальні маршрути
  • Зупинки, стоянки
  • Моніторинг поведінки водія (Eco-Drive)
  • Ідентифікація водія
  • Звіти з використання транспорту, палива, часу
  • Звіти про поїздки, час, події

Спробуйте рішення для суттєвого зменшення витрат палива, моторесурсу техніки та економії часу.

Розрахувати вартість або замовити тест

Зателефонуйте нам або напишіть

‎☎ +38 044 277-24-37

‎☎ +38 068 707-73-33