GPS-моніторинг сільгосптехніки

Зручний ефективний контрольЗадавайте на карті зони пересування для комбайнів, тракторів та іншої техніки. Отримайте дані щодо порушень заданих зон перебування техніки. Не допускайте несанкціонованого використання техніки. Блокуйте двигун у критичних ситуаціях.

Контролюйте місце знаходження техніки, отримуйте реальні маршрути та відстані, контролюйте водіїв, скорочуйте витрати на паливо та ремонт.

Вигоди для агросектору

Виключення шахрайства

Виключення потенційного шахрайства з боку водіїв щодо накрутки пробігу та мотогодин, крадіжки палива та витратних матеріалів, нецільового використання транспорту. Реальна інформація по зупинкам та перервам у роботі.

Контроль параметрів роботи

Передавання параметрів роботи транспорту та оцінка стилю водіння дозволить виявити недбалу експлуатацію. Таким чином можна скоротити витрати на ремонт, експлуатаційні витрати, збільшити ресурс техніки.

Віртуальні зони

Задавайте на карті зони пересування для комбайнів, тракторів та іншої техніки. Отримайте дані про порушення заданих зон. Не допускайте несанкціонованого використання техніки. Блокуйте двигун у критичних ситуаціях.

Безпека техніки

Система GPS-моніторингу дозволить відстежити транспортний засіб у разі його викрадення. Можливість дистанційного блокування запалювання двигуна.

Обладнання Ruptela для GPS-моніторингу

Глобальний контроль, надійні дані

Пропонуємо GPS-обладнання для організації надійного супутникового моніторингу для галузі вантажних перевезень.

Лінійка обладнання Ruptela складається з GPS-трекерів (головних пристроїв), різноманітних датчиків та додаткових аксесуарів.

Це дозволяє організувати спостереження за всіма видами транспорту: вантажними автомобілями, комбайнами, тракторами та іншою сільськогосподарською технікою.

Збирати, передавати та аналізувати дані про місце знаходження техніки та параметри її роботи до системи моніторингу TrustTrack у реальному часі.

Програмне забезпечення TrustTrack

Потужний інструмент аналізу даних

TrustTrack показує у реальному часі стан транспортного засобу, ключову інформацію для розуміння ефективності роботи техніки та зменшення експлуатаційних витрат.

Можливості TrustTrack

  • Контроль місця знаходження, швидкості, температури
  • Дистанційний контроль палива
  • Дистанційне блокування двигуна
  • Дистанційний перегляд даних CAN-шини
  • Оптимальні маршрути
  • Зупинки, стоянки
  • Моніторинг поведінки водія (Eco-Drive)
  • Ідентифікація водія
  • Звіти з використання транспорту, палива, часу
  • Звіти про поїздки, час, події

Спробуйте рішення для суттєвого зменшення витрат палива, моторесурсу техніки та економії часу.

Розрахувати вартість або замовити тест

Зателефонуйте нам або напишіть

‎☎ +38 044 277-24-37

‎☎ +38 068 707-73-33