Моніторинг палива

Знижуйте витрати на паливоВитрати на паливо складають значну частину експлуатаційних витрат. Щоб використання техніки було більш ефективне та досягалась максимальна рентабельність, необхідним є безперервний контроль палива та його витрат.

Рішення для моніторингу палива надає детальну інформацію про використання палива, дозволяє контролювати та оптимізувати витрати.

Контролюйте та зменшуйте витрати

Виключення шахрайства

Виключення потенційного шахрайства з боку водіїв щодо накрутки пробігу та крадіжки палива. Отримуйте інформацію про витрату, заправки та залишок палива. Дізнайтесь реальне споживання палива та запобігайте крадіжкам.

Точність контролю

Цифровий датчик рівня палива, вбудовані датчики температури та нахилу. В поєднанні з просунутими алгоритмами забезпечується точність даних на рівні +/- 1%.

Порівнюйте водіїв

Порівнюйте витрату палива різними водіями, що працюють на одній техніці. Отримуйте дані для оцінки та порівняння роботи водіїв.

Повідомлення про злив палива

Отримуйте сповіщення про зливання палива, об’єм злитого та місце зливання. Знайте реальні витрати палива та запобігайте крадіжці.

Датчик контролю палива

Точний контроль та налаштування

Датчик рівня палива FLS Pro спроектований та виготовлений компанією Ruptela для ефективного моніторингу палива. Отримуйте точну інформацію про витрату палива, заправку паливом та реальний залишок. Дізнайтесь об’єктивні показники витрати палива і запобігайте крадіжкам.

Особливості датчика рівню палива FLS Pro

  • Цифрове вимірювання рівню палива
  • Точність вимірювання: +/- 1%
  • Віддалене налаштування та оновлення
  • Інтерфейси RS232 і RS485
  • Датчик нахилу
  • Датчик температури
  • Алюмінієвий корпус IP68
  • Вироблено в Литві

Програмне забезпечення TrustTrack

Рівень, динаміка, заправки, втрати

Знаючи поточний рівень палива, включаючи випадки зливу палива та місця зливання, дозволяє вам краще планувати поїздки, оцінювати реальні витрати палива та запобігати крадіжці.

Модуль контролю палива TrustTrack робить управління паливом простим та зрозумілим.

Показує рівень палива транспортного засобу, динаміку, заправки та зливання разом з місцями зливання та об’ємом злитого.

Контролюйте та знижуйте витрати на паливо.

Розрахувати вартість або замовити тест

Зателефонуйте нам або напишіть

‎☎ +38 044 277-24-37

‎☎ +38 068 707-73-33