Індивідуальні рішення моніторингу

Рішення нестандартних задачОтримайте глобальний контроль над перевезеннями вантажів, рухом техніки, часом та витратами. Контролюйте місцезнаходження вашого транспорту, отримуйте реальні маршрути та відстані, контролюйте водіїв, скорочуйте витрати на паливо та ремонт.

Вигоди для вантажних перевезень

Виключення шахрайства

Виключення потенційного шахрайства з боку водіїв щодо накрутки пробігу, крадіжки палива та витратних матеріалів, нецільового використання транспорту. Реальна інформація по зупинкам та перервам у роботі.

Контроль параметрів роботи

Передавання параметрів роботи транспорту та оцінка стилю водіння дозволить виявити недбалу експлуатацію. Таким чином можна скоротити витрати на ремонт, експлуатаційні витрати, збільшити ресурс техніки.

Автоматичне прокладання маршруту

Можливість автоматично прокласти оптимальний маршрут між декількома пунктами призначення. Це скоротить час транспортування та витрати.

Безпека техніки

Система GPS-моніторингу дозволить відстежити транспортний засіб у разі його викрадення. Можливість дистанційного блокування запалювання двигуна.

Обладнання Ruptela для GPS-моніторингу

Глобальний контроль, надійні дані

Пропонуємо широкий спектр GPS-обладнання для організації надійного супутникового моніторингу для галузі вантажних перевезень.

Лінійка обладнання Ruptela (Литва) складається з ГПС-трекерів (головних пристроїв), датчиків, додаткових аксесуарів. Це дозволяє організувати спостереження за всіма видами важкого транспорту — вантажних автомобілів, автобусів, сільськогосподарської та будівельної техніки тощо. Збирати, передавати та аналізувати дані про місцезнаходження техніки, її роботу до системи моніторингу TrustTrack у реальному часі.

Переглянути доступне обладнання

Програмне забезпечення Trust Track

Потужний інструмент аналізу даних

Більше про Trust Track

FM-Tco4 HCV — це найбільш технологічний GPS-трекер у лінійці Ruptela. Для спостереження за всіма видами важкого транспорту — вантажних автомобілів, автобусів, сільськогосподарської та будівельної техніки тощо. Збирає та передає дані про місцезнаходження автомобіля та його роботу до системи моніторингу TrustTrack у реальному часі.

Можливості FM-Tco4 HCV

  • Отримуйте дані GPS в реальному часі
  • Моніторинг стилю водіння авто (Eco-Drive)
  • Читання CAN-шини (CAN: J1708, FMS)
  • Читання та завантаження даних тахографа (формат .ddd)
  • Моніторинг температури
  • Реєстрація та ідентифікація водія

Розрахувати вартість системи